PRZEDSTAWIAMY BabyRepublic.pl

 Zdjęcie: Getty Images

3,2,1 – Zaczynamy i przedstawiamy BabyRepublic.pl

Cześć! 

Wrzesień jest świetnym momentem na rozpoczęcie czegoś nowego i właśnie dlatego startujemy z naszym wyczekanym sklepem internetowym BabyRepublic.pl. Na tym blogu chcemy przybliżać sylwetki producentów z którymi współpracujemy mając nadzieję, że dzięki temu pokochacie ich produkty tak jak my!

Jesteśmy siostrami, mamami i od dłuższego czasu rozmawiałyśmy o zrobieniu czegoś razem, czegoś co da nam radość i będzie nowym wyzwaniem.

Każda z nas ma za sobą wieloletnie doświadczenie zawodowe, pracy w zagranicznych firmach. Codzienna praca z ludźmi pozwala na ciągłą wymianę pomysłów, naukę i budowanie relacji ze współpracownikami. 

Chcąc spróbować czegoś na własną rękę otwieramy sklep online BabyRepublic.pl

Dlaczego sklep z rzeczami dla dzieci i rodziny? Bo jesteśmy mamami a to co jest związane z dziećmi i rodziną jest bliskie naszym sercom. Banalne. Wiemy:)  ale wielokrotnie same szukałyśmy rzeczy wyjątkowych, bezpiecznych, rzeczy, które ułatwią opiekę nad dziećmi. Gdy już je znalazłyśmy chciałyśmy się nimi podzielić z innymi mamami dlatego uznaliśmy, że doskonałym miejscem do tego będzie sklep oraz ten blog. 

Skupiamy się na mocno wyselekcjonowanych produktach marek, które nie są szeroko dostępne w Polsce. Dodatkowym impulsem do połączenia sił i sprawdzenia naszych pomysłów jest wsparcie naszych najbliższych oraz coraz większa otwartość rynku na biznesy otwierane przez przedsiębiorcze mamy. 

Pracując nad naszym sklepem natrafiliśmy na artykuł Stephanie Burns bizneswoman, propagatorki kobiecych biznesów i matki. Na stronie Forbes.com, wymienia swoje siedem powodów dla, których mamy powinny być przedsiębiorcami. Autorka zauważyła, że stając się mamą, odkryła w sobie nowe umiejętności, które wykorzystała przy prowadzeniu własnej działalności. Tak też było z nami i wieloma innymi kobietami, które otrzymały od życia dodatkowy bodziec do działania po narodzinach ich dzieci.

Wśród umiejętności, które u siebie zauważyła wymienia:

 funkcjonowanie w trybie czuwania czyli podejmowanie decyzji, wykonywanie swojej pracy, obowiązków pomimo zmęczenia wynikającego z niewyspania. 

Kolejna umiejętność to efektywne wykorzystanie czasu, ponieważ dla mamy każda minuta jest cenna kiedy jej dziecko na przykład śpi. Mama nie traci czasu na bezmyślne działanie. 

Trzecia cecha to zapobiegliwość, planowanie do przodu, które bierze pod uwagę różne scenariusze danego zdarzenia. 

Czwarta cecha to stanowczość w działaniu, podejmowanie decyzji, które uwzględniają potrzeby innych. 

Kolejna cecha to umiejętne udzielanie odpowiedzi na zadawane pytania i gotowość do wyjaśniania wątpliwości. 

Szósta cecha to ciągły marketing, sprzedawania rozwiązań, argumentów, które “trudny” klient kupi. 

Ostatni punkt to zmiana w podejściu do pracy zawodowej i życia prywatnego.Szukanie harmonii pomiędzy jednym a drugim i tworzenie przestrzeni w której czujemy się kochani, zadbani co w efekcie końcowym ma napędzać nas do działania.

Te cechy autorka widzi u siebie i odczytuje jako umiejętności, które pozwalają jej się realizować na płaszczyźnie rodzinnej i zawodowej. Nie każdy musi się z Nią zgadzać ale wśród tych siedmiu punktów na pewno jest chociaż jeden, który każda mama widzi u siebie.

A czy Wy zgadzacie się z tym artykułem?

My chcemy sprawdzić na ile nasze doświadczenie zawodowe i mamine umiejętności będą przydatne przy prowadzeniu sklepu online;)

Zapraszamy do odwiedzenia BabyRepublic.pl, wierzymy, że produkty zakupione w naszym sklepie będą doskonałym prezentem lub niezbędnikiem każdej mamy.

Beata i Joanna

BabyRepublic.pl

#przedsiebiorczamama #rodzinnybiznes #wyprawka #kobiecybiznes #artykulydladzieci

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl